Connect with us

Lajme

U dyshua si i prekur me koronavirus, del testi për deputeten dhe bashkëshortin e saj

Published

on

Korporata Energjetike e Kosovës Banners

Ditën e djeshme u aludua në media se bashkëshorti i një deputeteje shqiptare mund të ishte prekur me koronavirus për shkak të faktit se punon si mjek në spitalin e Durrësit, ku humbi jetën dy ditë më parë një e moshuar e prekur nga covid-19.

Këtë të premte kanë dalë rezultatet e testit të kryer mbi mjekun dhe deputeten Klodiana Spahiu. Sipas kampionëve të marrë rezulton se të dy janë negativë, pra nuk kanë koronavirus./Express

KESCO

foto u percoll nga tv Ora