Connect with us

Sport

U KRY! Kalinic po transferohet te gjiganti italian

Published

on

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit

Sulmuesi i Atletiko Madridit, Nikola Kalinic duket se do të shkojë drejt Romës ,raporton Corriere Dello Sport.

Duket se Kroati do përfundojë lëvizjen e tij kur Patrik Schick i Romës përfundon transferimin e tij në RB Leipzig,përcjell KlinaPress.

KESCO

Marrëveshja e huasë sjell 31-vjeçarin përsëri në Itali, pasi kishte magji të mëparshme me AC Milan dhe Fiorentina./KlinaPress/