Connect with us

Sport

U kry, Marcelo te gjiganti nga Serie A

Published

on

u-kry,-marcelo-te-gjiganti-nga-serie-a
Pex Host Big

Marcelo ka zgjuar interesimin e skuadrave të Serie A.

Braziliani i Real Madrid, Marcelo, duket se gëzon pëlqimin e dy skuadrave më të mira në Itali aktualisht.

‘AS’ raporton se Juventus dhe Inter të dyja kanë kontaktuar mbrojtësin e krahut të majtë, transmeton lajmi.

KESCO

Gjithsesi, është thënë se asnjëri klub nuk janë të gatshëm të barazojnë pagën aktuale të lojtarit.

Meqë Ferland Mendy i ka kërcënuar pozitën e titullarit, Marcelo thuhet të jetë i gatshëm për të shqyrtuar ofertat që e largojnë nga ‘Santiago Bernabeu’.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *