Connect with us

ShowBiz

U ndanë, por Nora e Roberti befasuan të gjithë me veprimin

Published

on

Korporata Energjetike e Kosovës Banners

Para pak ditëve Nora Istrefi dhe Robert Berisha i dhanë fund martesës dhe lidhjes së tyre disa vjeçare.

Lajmin e ka konfirmuar Roberti përmes një postimi në Instagram, përcjell KlinaPress.

KESCO

Edhe pse janë ndarë ata kanë vendosur që fotot e përbashkëta të publikuara në rrjete sociale të mos i fshijnë.

E me këtë ata kanë befasuar publikun./KlinaPress/