Connect with us

ShowBiz

U tha që është në lidhje me Loredanën, Zuna thyen heshtjen

Published

on

GorenjeKosova

Prej kohësh është përfolur për një raport në mes të reperes shqiptare, Loredana dhe reperit Zuna.

Ndonëse kanë heshtur karshi këtyre thashethemeve, së fundi ishte Zuna ai që ka thyer heshtjen duke komentuar lidhur me to, shkruan Indeksonline.

Ai përmes një fotografi të publikuar në Instagram, ka sqaruar raportet mes dyshes

KESCO

“Unë dhe Loredana kohët e fundit kemi kaluar shumë mirë. Punuan në muzikë së bashku dhe kështu kaluan shumë kohë së bashku. Ajo është një nga artistet më të mira në Gjermani dhe unë punoj vetëm me më të mirët !!! Faleminderit në çdo rast për të gjithë ju Youtubers për promovimin, djema e vlerësojmë këtë. Tani jemi duke punuar së bashku në biznes dhe e kuptojmë njëri-tjetrin. Nuk e di nëse diçka do të zhvillohet në një moment, por aktualisht ne jemi duke u varur dhe po bëjmë Mukke. Ajo është një nënë beqare tani, kështu që keni pak respekt për të. Ju mund të hidheni mbi mua. Unë gjithashtu nuk kam asnjë problem me Mozzik për ta sqaruar këtë. Askush nga ne nuk duhet të ndërhyjë në punët e tyre”, ka shkruar Zuna./KlinaPress./