Connect with us

ShowBiz

Vajza e Ermailit ka një zë të mrekullueshëm, ia kalon edhe babit me muzikë

Published

on

COVID-19

Vajza e Ermal Fejzullahut në hapat e të atit, performon me këngët e tij.

Era tërheq vëmendjen me zërin e saj.

Ariana Fejzullahu bashkëshortja e Ermal Fejzullahut dje kishte organizuar një festë për fëmijën e katërt që pritet të vijë në jetë pas disa javëve, shkruan KlinaPress.

KESCO

Në fetën e organizuar kanë qenë të pranishëm edhe shumë fytyra publike.

Mirëpo vëmendjen e të gjithëve e ‘rrëmbeu’ vajza e vogël e Ermalit e cila ka kënduar këngën e babait të saj ‘Fshatarja Ime’.

Kjo nuk është hera e parë që Era mahnit publikun me zërin e ‘ëmbël’, herë pas here Ermali publikon video të saj duke kënduar, dhe Era po ndjek hapat e babait dhe gjyshit./KlinaPress/