Connect with us

ShowBiz

Vajza e Lutfi Hazirit lë pa fjalë ndjekësit, shfaqet provokuese në imazhin e fundit,

Published

on

COVID-19

Kënga Haziri është vajza e politikanit dhe njëkohësisht edhe kryetarit të Gjilanit Lutfi Hazirit.

Ajo është e përfolur shumë në publik e në media sidomos për pamjen e saj, përcjell ORAinfo.

Kënga posedon me mijëra ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë aktive me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet tejet provokuese me veshjen e fundit, e me këtë video ajo lë pa fjalë ndjekësit./KlinaPress./

KESCO