Connect with us

ShowBiz

Vajza e Lutfi Hazirit provokon me veshjen e fundit, zbulon këtë pjesë të trupit

Published

on

ART MOTION

Lotina është vajza e Kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan KlinaPress.

KESCO

Tashmë Lotina është e njohur për publikun dhe ka një numër të konsiderueshëm të ndjekësve në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet e bukur dhe paksa provokative.

Me këtë veshje ajo ka zbuluar barkun./KlinaPress/