Connect with us

ShowBiz

Vajza e saj e vogël e ka ditëlindjen, me këto fjalë e uron Shyhrete Behlulin

Published

on

SIGMA Banners

Sot e ka ditëlindjen vajza e vogël e Shyhrete Behlulit, Engjëllusha Salihu.

Në familjen e Shyhrete Behlulit sot ka një arsye për të festuar, ngase Engjëllusha feston ditëlindjen.

Këngëtarja ka pranuar urime të shumta me rastin e ditëlindjes, por më specialet ishin ato të familjes.

KESCO

Shyhretja zgjodhi fjalët më të bukura për ta uruar atë, madje publikoi edhe një fotografi pranë saj, shkruan lajmi.

“Gezuar ditelindjen engjellusha ime,se zoti te fali si e ke edhe vet emrin❤️ @engjellushasalihu“, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, Shyhretja dhe Engji po qëndrojnë bashkë me familjen në shtëpi gjatë kësaj periudhe./KlinaPress./