Connect with us

ShowBiz

Vajzat dhe reja e Shyhretes kështu e urojnë Lulin për ditëlindje

Published

on

GorenjeKosova

Edhe të bijat dhe reja erdhën me këto urime për Lulin.

Epo, ku ka dashuri më të ma madhe sesa vajzat për prindërit e tyre.

Jo më kot i kanë cilësuar si ilaçi dhe afërsia më e madhe për secilin prind, pasi janë të buta, të dashura dhe shumë të sinqerta, shkruan Kosovarja.

Të tilla janë edhe vajzat e këgnëtares së mirënjohur Shyhrete Behlulit. Njomza, Gresa dhe Engjëllusha gjithmonë kanë qenë afër kur është bërë fjalë për nënën dhe babain e tyre.

KESCO

Asnjëherë nuk kanë ngurruar të shprehin dashurinë dhe respektin që kanë ndaj tyre, gjë kjo që i ka bërë gjithmonë të dalluara nga shumë vajza të estradës.

E kur vjen fjala për ti uruar ata janë gjithnjë të parat, pasi urojnë me zemrën plot, dhe njëjtë ndodhi edhe sot ku trijat erdhën me disa shkrime dedikuar babait të tyre për ditëlindjen e tij.

Në këtë rend hyri edhe reja e tij Learta, e cila edhe ajo tanimë cilësohet si vajza e tyre, dhe duke u ndjerë kështu edhe ajo erdhi me disa fjalë për të.

Se çfarë uruan ato për ato dhe çfarë i thanë atij, le ti lëmë imazhet të flasin në vazhdim./KlinaPress/