Connect with us

Lajme

Vdes në vendin e punës një burrë në kryeqytet

Published

on

Pex Host Big

Një vdekje ka ndodhur në vendin e punës në Prishtinë.

Një burrë përderisa ishte duke punuar, i është keqësuar gjendja shëndetësore dhe është rrëzuar.Rastin i cili ka ndodhur në Prishtinë e ka konfirmuar policia e Kosovës.

“Viktima është dërguar në QKUK ku mjeku kujdestar ka konstatuar se viktima është pa shenja jete”, thuhet ën raportin ditor të policisë.Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

Rasti është iniciuar si vdekje aksidentale./KlinaPress/

KESCO