Connect with us

Auto

Vetëm për 20 minuta – Auto Mita paralajmëron diçka të pa parë më herët në Kosovë

Published

on

PEX HOST 728×90

Çka mund të bëni për 20 minuta?

Pyetje me vend kjo pasi që sa do të vogla t’iu duken 20 minuta, me Auto Mitën janë shumë të mëdha.

Gjatë të premtës për Black Friday pritet të vijë befasia më e madhe në vendin tonë.

KESCO

Auto Mita ka paralajmëruar se me këtë risi që po sjell po bëhet lider mbarë rajonal i risive.

Se për çka bëhet fjalë do ta kuptojmë të premtën, andaj ndiqni Auto Mita në Facebook dhe Instagram për të qëndruar të informuar./KlinaPRESS./