Connect with us

Lajmet/Botë

“Virusi nuk po tallet”: Halil Matoshi i reagon ashpër IKSHP-së, “kur shkenca tallet me ne, tu shkru hartime”

Published

on

“virusi-nuk-po-tallet”:-halil-matoshi-i-reagon-ashper-ikshp-se,-“kur-shkenca-tallet-me-ne,-tu-shkru-hartime”
Schengen Visa

Ndaj një kumtese që ka lëshuar IKSHP, ka reaguar ashpër analisti politik, Halil Matoshi.

Ai ka shkruar se shkenca po tallet me ne, që siç tha ai “tu shkru hartime të klasës së pestë”, raporton Gazeta Blic.

Reagimi i plotë:

KESCO

Kur shkenca tallet me ne, tu shkru hartime shkollore tē klasës së pestë

Kjo âsht mendësia kolektive e këtij pushteti!
Ia nisi fushatës Albin Kurti me vjersha për fillorista dhe këtë derxhë ua ngjiti mjekëve!

Asht tepër tragjike për me keshë!