Connect with us

ShowBiz

Vjen reagimi i Tomë Gashit: Unë jam ende avokat i Loredanës

Published

on

COVID-19

Pak orë më parë gazeta zvicerane 20 minuten, ka raportuar se artistja nga Ferizaji, Loredana Zefi, ka larguar si avokatë të saj, Tomë Gashin dhe Artan Sadikun.

Sipas tyre, avokati i ri i këngëtares është Thomas Fingerhuth, i cili ka thënë se nuk do ngritët asnjë aktakuzë ndaj saj pas hetimeve që janë duke u zhvilluar.

Megjithatë, një reagim rreth këtij lajmi e ka bërë edhe Tomë Gashi, ndërsa thotë se ende është avokati i saj.

KESCO

“Për shkak të interesimit të madh të mediave për t’u deklaruar për artistën më të njohur shqiptare të muzikës Repp, Loredana Zefi, unë ende jam avokat i saj”, janë fjalët e tij.

Duhet theksuar se Loredana është akuzuar dy muaj më parë nga një çift zviceran për zhvatje parash dhe kanosje. /KLINAPress/