Connect with us

ShowBiz

Vjollca në dasmë me mbesat, po duken njëra më e bukur se tjetra

Published

on

Pex Host Big

Vjollca Haxhiu është një këngëtare shumë e pëlqyer kosovare.

Këngët e saj nuk mungojnë në pothuajse asnjë festë familjare, përcjell KlinaPress.

KESCO

Vjollca po e shijon suksesin e këngës së saj të re dhe gjatë kësaj kohe nuk po mungon as në rrjete sociale.

Ajo është prezente në shumë dasma këtë sezon dhe në secilën po duket më bukur se kurrë.

Mbrëmë ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në dasmë bashkë me mbesat e saj e po duken njëra më e bukur se tjetra./KlinaPress/