Connect with us

ShowBiz

Xhbanja e zonja edhe në punët e shtëpisë, kjo pamje tregon gjithҫka

Published

on

Shell Banners

Arjola Demiri është aktorja e cila njihet për publikun kosovarë si Xhbanja në serialin vendor “O sa mirë”.

Ajo edhe pse në rolin e saj ajo është një vajzë burrërorë, në jetën reale Ajola është një femër shumë atraktive dhe në formë, edhe përkundër faktit se është nënë e tre fëmijëve, shkruan KlinaPress.

KESCO

Arjola është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket si vajzë shtëpie./KlinaPress/