Connect with us

ShowBiz

“Xhbanja” vjen shumë joshëse në foton e fundit

Published

on

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit

Ajo u bë e njohur për me rolin e “Xhbanes”

Aktorja e njohur, Arjola Demiri, jashtë rolit të ‘Xhbanes’, është krejtësisht ndryshe, shkruan KlinaPress.

KESCO

Kjo vihet re nga intervistat e edhe nga imazhet që ajo i publikon në rrjete sociale. Së fundmi e ka realizuar një fotosesion në të cilin duket tejet joshëse.

Në kuadër të këtij fotosesioni ajo sapo e ka publikuar një foto të re me të cilën i ka bërë të gjithë ta kthejnë kokën nga ajo./KlinaPress/