Connect with us

ShowBiz

Xhensila nga frizerka zbulon çka i ka ndodhur pas lindjes së vajzes

Published

on

COVID-19

Xhensila Myrtezaj është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo është e martuar me aktorin e njohur shqiptar, Bes Kallaku, me të cilin kanë edhe një vazjë.

Xhensila vazhdon të jetë shumë aktive nëpër koncerte edhe pasi është bërë nënë.

KESCO

Mbrëmë ajo ka përformuar në një diskotekë dhe për tu dukur sa me bukur ajo ka shkuar të Sellam për tu rregulluar.

Me flokë të kapura dhe me grim të lehtë, Xhensila po shkëlen.

Por ajo që ka ra është sy është barku i saj i bërë ‘petë’ pas lindjes. /KlinaPress/