Connect with us

ShowBizzi/Ndërkombëtarë

Ylli 24-vjeçar nuk i lë vend imagjinatës me bikini mikroskopike (FOTO)

Published

on

Korporata Energjetike e Kosovës Banners

Ka pak kohë që u nda sërish nga i dashuri i saj, Sam Gowland. Është fjala për Chloe Ferry-n, e cila së fundmi ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me pozat e saj seksi.

Ylli televiziv ka vendosur që të kujdeset për veten dhe të shijojë rrezet e diellit. 24-vjeçarja i ka lënë shumë pak vend imagjinatës me rroba banjët mikroskopike.

Chloe shfaqet me një pale bikini të vogla për format e saj bombastike, që duket se i tregojnë më shumë seç duhet.

KESCO

Teksa shumë vende të botës janë duke u përballur me koronavirusin, ka personazhe të njohur që nuk kanë frikë dhe zgjedhin vendet e ngrohta për t’u arratisur./KlinaPress./

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *