Connect with us

Sporti/Ndërkombëtarë

Ylli i skuadrës ‘godet’ rëndë Milanin, befasoi të gjithë me këtë veprim

Published

on

PEX HOST 728×90

Ylli i Milanit i ka dhënë një ‘goditje’ skuadrës së tij.

E ardhmja e Ante Rebic vazhdon të jetë në pikëpyetje.

Ylli i Frankfurt, i cili luan me skuadrën e Milan si i huazuar, Ante Rebic, nuk e di akoma se cila do të jetë e ardhmja e tij dhe ku ai do të luajë në sezonin e ardhshëm.

KESCO

‘Calciomercato’ shkruan se Rebic kërkon sqarime nga Milan mbi atë nëse ata do të bëjnë transferimin permanent ose jo.

Lojtari nuk ka dëshirë që të largohet nga Serie A në dy vitet e huazimit për të cilat janë pajtuar me kontratë.

Rebic është afruar te Milan pikërisht nga njeriu që u largua së fundmi nga ‘San Siro’, Zvonimir Boban. Nuk dihet akoma se çfarë do të ndodhë me kroatin./KlinaPress./