Connect with us

ShowBiz

Yllka e ka marrë vetën pas lindjes, sonte shfaqet më e bukur se kurrë më parë

Published

on

Schengen Visa

Këngëtarja e njohur tashmë është bërë nënë e një vajze.

Bëhet fjalë për Yllka Kuqin e cila është shumë e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

KESCO

Pas lindjes duket se këngëtarja në fjalë e ka marrë vetën mjaftë mirë.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e bukur dhe me shumë stil./KlinaPress./