Connect with us

ShowBiz

Yllka Kuqi bëhet nënë për herë të parë

Published

on

Schengen Visa

Pak ditë më parë këngëtarja e njohur, Yllka Kuqi ndau me publikun lajmin e pritjes së ëmbël.

Nëpërmjet një fotoje ku shfaqej me bashkëshortin, ajo shfaqej me barkun e rrumbullakosur, por pa zbuluar më shumë detaje nga pritja e ëmbël.

Ata kanë treguar se Yllka ka sjellë në jetë një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Luiza.

KESCO

Në vitin 2011 Yllka Kuqi u martua me muzikantin, Astrit Pallaska dhe lajmi i bukur vjen pas 8 vitesh./KlinaPress./