Connect with us

ShowBiz

Zanfina nuk po e duron karantinën, por shikoni si detyrohet të dalë në qytet

Published

on

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit

Zanfina Ismaili është një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo ishte për disa vite një këngëtare shumë aktive në skenën muzikore shqiptare.

Zanfina tani është larguar nga muzika, mirëpo, ajo nuk mungon me postime në rrjete sociale.

KESCO

Në kohën kur Qeveria ka urdhëruar që qytetarët të qëndrojnë në shtëpi për shkak të përhapjes së koronavirusit, edhe Zanfina është izoluar në shtëpi.

Mirëpo, duket se ajo nuk po e duron këtë gjendje dhe sot ka dalë në qytet