Connect with us

ShowBiz

‘Zhade’ shfaqet në bikini, do t’iu shkrijë me linjat e saj trupore

Published

on

Princ Caffe Banners

U bë shumë e dashur për publikun shqiptar.

Aktorja e njohur Giovana Antonelli për publikun shqiptar njihet si ‘Zhade’ nga seriali ‘Clone’.

Me rolin e saj ajo ka arritur të ”rrëmbej” shumë zemra, e sot me kalimin e viteve ende po shkruhet e komentohet për të.

KESCO

Giovana është aktive në rrjete sociale e poston shpesh fotografi të ndryshme, qoftë edhe nga ato fotosesionet ku shfaqet joshëse.

Mirëpo fansave u intereson se si duket ajo kur ‘kapet’ nga paparacët dhe është e veshur në bikini./KlinaPress/