Connect with us

Sport

Zhbllokohet rezultati në Skenderaj, shënon i pandalshmi

Published

on

Pex Host Big

Drenica dhe Prishtina po luajnë aktualisht në kuadër të javës së 19-të në Superligë, shkruan Gazeta inFokus.

Në duelin që po zhvillohet në stadiumin ‘Bajram Aliu’ në Skenderaj, skuadra e Prishtinës ka kaluar në epërsi në minutën e 10’ me golin e realizuar nga Otto John.

John shënoi me kokë pas një harkimi fantastik nga Armend Thaqi./KlinaPress./

KESCO