Connect with us

Kronika e Zezë

Zhduket një 17 vjeçare në Vushtrri

Published

on

Princ Caffe Banners

Një vajzë 17 vjeçare është zhdukur në Vushtrri.

Konkretisht në fshatin Ceceli, një burrë ka njoftuar policinë se vajza e tij 17 vjeçare ka dalë nga shtëpia dje në ora 07:00 të mëngjesit.

Alarmon rëndë profesori i njohur: Ja ku janë të vendosur agjentët serbë në Kosovë

KESCO

Ai gjithashtu i ka thënë policisë se nuk di se ku është shkuar dhe nuk di për vendndodhjen e saj.

Policia është duke e hetuar rastin./KlinaPress/