Connect with us

Sport

ZYRTARE: Werner nënshkruan me këtë skuadër

Published

on

PEX HOST 728×90

U kërkua nga shumë skuadra, por Timo Werner do ta vesh fanellën e Leipzigut.

Timo Werner do të jetë lojtar i klubit gjerman, Leipzig edhe për 4 vite të tjera.

KESCO

Gjermani nënshkroi kontratë të re e cila do ta mbajë atë deri në vitin 2023.

Timo Werner është lojtari më i mirë i Leipzigut dhe rreziku permanent për klubet tjera.

Lajmin e ka zyrtarizuar edhe faqja zyrtare e klubit në Twitter./KlinaPress/